FACEBOOK IS SOCIAL DICTATORSHIP & SOCIAL MEDIA SPAM, but that is not all. GET THE INSIGHTS ON HOAS ABOUT FACEBOOK., AS ONE OF HOA'S DYNAMICS AND SEE THE OTHER DYNAMICS IN MORE THAN 90 BILINGUAL PAGES.

Dinamiskas Idejas

hoa-politicalscene.com/dinamiskas-idejas.html - Dinamiskās Idejas: Klimats tiek ievainots, masas tiek ievainotas. Tas ir vienīgais faktors, kas padara klasisko politisko partiju valdošo eliti korumpētu.

hoa-politicalscene.com/dinamiskas-idejas.html - Dinamiskās Idejas: Klimats tiek ievainots, masas tiek ievainotas. Tas ir vienīgais faktors, kas padara klasisko politisko partiju valdošo eliti korumpētu.

Dinamiskās idejas ir prāta spēks īsā teikumā. Sīkāka informācija ... šeit mēs ejam:

Dinamiskās idejas tiek meklētas, lai saglabātu pozitīvu viedokli, kad mēs aplūkojam visas problēmas, kuras mūsdienās redzam pasaulē, un sekojam viņu vēsturei (piemēram, kad tās notika? Kādi ir būtiskākie cēloņi? Kā tās ietekmē mūsu ikdienas dzīvi visur?)

Katra dinamiskā ideja rada dažādus projektus. Tas nav no teorijas, bet gan no prakses, un mums šeit ir daudz prakses, lai atklātu, kā dinamiskas idejas darbojas, lai ražotu daudzus projektus. Tāpēc katra dinamiskā ideja ir prāta spēks.

Pirmais, kas jāievēro, ir tas, ka dinamiskās idejas neaprobežojas tikai ar masu laikmeta veidošanu un vadīšanu, bet drīzāk nodibina piekļuvi masu kustības radīšanai, vadīšanai un darbībām, lai to novestu līdz uzvarai visā pasaulē.

Šīs dinamiskās idejas, kuras lasāt žurnālā SLOGANS, ir labi meklētas un izpētītas, lai uzlabotu reģionālo un globālo izpratni un ļoti progresīvo politisko izpratni par globāliem jautājumiem masu darbībā, lai atrisinātu visas problēmas, kuras rada politisko partiju klasiskā valdošā elite.

Dinamiskās idejas ir trīs sadaļās. Viena no sadaļām ir termina ievads, bet otrā sadaļa ir par “KLASISKO POLITISKO PERSONU ERA” un “MASU ERA”, un trešā sadaļa ir turpinājums ievadam, savienojot to ar ideju par “mocekļa koku”. Par šo fonu jūs izlasīsit otrajā lapā. Tātad, apskatiet to, kas iekļauts latviešu valodā vienā no komentāru saitēm.

Paziņojums pirms turpināšanas: Šajā latviešu valodas versijā jūs varētu sastapties ar dažām valodas kļūdām. Ņemot vērā šo valodas problēmu, ja lasāt šeit kādas valodas kļūdas, izmantojiet komentāru saiti, lai labotu rindkopas, kurās ir kļūdas. Kļūdas var redzēt, lasot angļu valodas versiju un salīdzinot to ar latviešu valodas versiju. Liels paldies.

Ko es domāju ar masu laikmetu? Un kāpēc tas ir masu laikmets?

Masas vienmēr ir bijušas dinamiskas spējas valdību ievēlēšanā, izmantojot parlamentāro balsošanas procesu dažādās pasaules daļās, izņemot dažas valstis, kurās ir autoritārs režīms.

Neskatoties uz šo reālo un ietekmīgo masu varu, kļuva skaidrs, ka ievēlētās valdības vienmēr strādā valdošās elites grupās, kuras vada valdības. Tas nozīmē, ka šīs valdošās elites ir ignorējušas masu prasības.

Faktiski tas, ko dara šīs valdošās elites, parāda, ka viņi nepilda masu prasības un nekalpo masām, kuras ir izvēlējušās kandidātus masu labā, bet kalpo savām interesēm.

Tas, kas notiek vienmēr, ir tāds, ka masas izvēlas valdības rīkoties masu labā, bet galu galā tām ir valdības, kuras darbojas tikai kā valdošās elites viņu pašu interesēs. Lielākās daļas valdību uzmanības centrā ir valdošās elites intereses.

Tas noved pie nolaidības pret ilgtspējību dažādās jomās, ieskaitot klimatu, vidi, veselību un pat masu labklājību.


Bet tieši klimata pārmaiņas ir atklājušas starptautisko valdību korupciju!

Patiesībā klimata pārmaiņas ir atklājušas šīs valdības vairāk nekā citas katastrofas, piemēram, ekonomiskās krīzes, konfliktus, kas viņus mudina visā pasaulē, un korupciju valstīs, kurās tās spēlē lomu, kuras ir kļuvušas korumpētas.

Tādējādi tas norāda uz nepieciešamību izbeigt klasisko politisko partiju laikmetu. Tas arī parāda, ka šajā revolucionārajā novatoriskajā vietnē ir jāuzsāk "masu laikmets", izmantojot dinamisko ideju politiskās izglītības metodes. Lai to izdarītu, abonējiet HOA politiskās ainas biļetenu "HOA Political Scene Newsletter", kas ir Raga Āfrikas tīkls balss "Horn of Africa's Network".

Jums būs pareizais atklāšanas ceļš, lai rīkotos, lai atrisinātu savas pasaules problēmas. Jā, šī ir tava pasaule. Tāpēc pārejiet pie Latvijas Dinamiskās Perspektīvas.* Read "Dynamic Ideas" in your native language below:

🇦🇱 Read it in Albanian Idetë dinamike.

🇪🇹 Read it in Amharic Invitation to Comment 158: ተለዋዋጭ ሀሳቦች and Invitation to Comment 159: ተለዋዋጭ የፖለቲካ አመለካከቶች.

🇱🇧 Read it in Arabic Afkar Dynamicyah, and Invitation to Comment 154: أفكار ديناميكية، أو أفكار دينامية.

🇧🇬 Read it in Bulgarian Invitation to Comment 155: Динамични идеи and Invitation to Comment 156: Динамични политически мнения.

🇨🇳 Read it in Chinese Invitation to Comment 157: 动态想法.

🇨🇿 Read it in Czech Dynamické nápady and České dynamické perspektivě.

🇩🇰 Read it in Danish

🇬🇧 Read it in English Dynamic Ideas and Dynamic Political Opinions.

🇵🇭 Read it in Filipino

🇫🇷 Read it in French

🇩🇪 Read it in German

🇬🇷 Read it in Greek Invitation to Comment 160: Δυναμικές ιδέες, Invitation to Comment 161: Ελληνικές Δυναμικές Ιδέες, Invitation to Comment 162: Δυναμικές πολιτικές απόψεις and Invitation to Comments 163: Ελληνικές δυναμικές προοπτικές

* Read it in Hawaiian

🇮🇱 Read it in Hebrew Invitation to Comments 164: רעיונות דינמיים.

🇮🇩 Read it in Indonesian

🇮🇪 Read it in Irish Smaointe Dinimiciúla and

🇮🇹 Read it in Italian

🇯🇵 Read it in Japanese Invitation to Comments 165: ダイナミックなアイデア.

🇰🇵 Read it in Korean Invitation to Comments 166: 역동적 인 아이디어.

🇱🇻 Read it in Latvian

🇲🇾 Read it in Malay

🇳🇴 Read it in Norwegian

🇮🇷 Read it in Persian Invitation to Comments 167: ایده های پویا.

🇵🇱 Read it in Polish Dynamiczne Pomysły and Polskie Dynamiczne Perspektywy.

🇵🇹 Read it in Portuguese Ideias dinâmicas, Perspectivas Dinâmicas Portuguesas and Pensamento Dinâmico Português.

🇷🇴 Read it in Romanian Ideile dinamice and perspective dinamice românești.

🇷🇺 Read it in Russian Invitation to Comments 168: Динамические идеи and Invitation to Comments 169: российских динамических мнениях.

🇸🇰 Read it in Slovak Dynamické myslenie and Slovenské dynamické perspektívy.

🇪🇸 Read it in Spanish Ideas dinámicas and Perspectivas dinámicas españolas.

🇸🇪 Read it in Swedish

🇹🇭 Read it in Thai Invitation to Comments 170: ไอเดียแบบไดนามิก.

🇻🇳 Read it in Vietnamese Ý tưởng năng động and Quan điểm năng động của người Việt.

* You are at Dinamiskās Idejas.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Invitation to Comment.

نُشرت مطلع هذا العام

رواية "الموتُ شرقاً" تكشف لك سرّ الموت الشرقي التراجيدي المستمر للإنسان

Sudanese Journalist, poet, write and human and political activist Khalid Mohammed Osman

احصل علي الرواية الآن واكتشف إنهيار القواسم المشتركة، واستلهم إبداعا يشبه الأسطورة في النص الروائي

"Follow", "like", "tweet", or "pin" the pictures to express your love! Thanks

Horn Africa's Political Tragedy

Love in the Internet Time on Apple Books

Rising of the Phoenix Poetry on Apple Books

Free Poetry Picture Book

Free poetry picture book on Apple Books. You can use the images on public places for your customers to enjoy, while taking coffee.

The French & Spanish Versions

You can work the French versions and the Spanish versions of the two books above with me on, one on one bases. Contact Us.

HOAs Political Poetry Imaged

I'll be thankful, if you get one of my books.

My Books!

Publish Your Book

Let's be the publishers of your book. Use the form at Contact Us.


Work From Home With SBI!