FACEBOOK IS SOCIAL DICTATORSHIP & SOCIAL MEDIA SPAM, but that is not all. GET THE INSIGHTS ON HOAS ABOUT FACEBOOK., AS ONE OF HOA'S DYNAMICS AND SEE THE OTHER DYNAMICS IN MORE THAN 90 BILINGUAL PAGES.

Ceske dynamicke perspektive

České dynamické perspektivě: My masy musíme nahradit zkorumpované vlády klasických politických stran vládami mas, abychom zachránili zájmy mas, nikoli zájmy vládnoucích elit.

České dynamické perspektivě: My masy musíme nahradit zkorumpované vlády klasických politických stran vládami mas, abychom zachránili zájmy mas, nikoli zájmy vládnoucích elit.

Before you read České dynamické perspektivě, read the first part at Dynamické nápady and then continue here. It is important to check the English version to correct language mistakes and make your language looks perfect in this network. Thanks.


Eritrejské lidové osvobozenecké fronty (EPLF) mě kontaktovaly během sedmdesátých let během operace, abych osvobodil Eritreu, aby jim pomohla při mediální práci, a udělal jsem to ve prospěch eritrejské revoluce. (EPLF) používal termín „masy“ k osvobození Eritrei a v té době jsem si uvědomil, že to musí být „éra mas“, tak jsem přišel s tímto termínem a použil jsem ho.

Po osvobození Eritrei jsem v 90. letech pracoval v Asmara, použil jsem stejný termín „éra mas“ k vypracování veřejného projektu pro masy. Název tohoto projektu byl „strom mučedníků“. Osvícením hmot jsem použil metodu osvětlování hmot, abych zasadil strom mučedníka.

V rámci tohoto projektu jsme vysadili více než pět milionů stromů s názvem „Mučednické stromy“. Tento projekt jsem zřejmě navrhl, abych udržel prostředí Eritreanu, a doufal jsem, že to podpoří regionální a globální prostředí. Přečtěte si „životní prostředí“ a „ochrana životního prostředí“ a dozvíte se více o tomto projektu.

To vše při připomenutí pojmu „éra mas“, kdy jsem dospěl k závěru, že tento koncept má pro mě historickou a filozofickou stabilitu, a proto jej nyní používám v tomto období. Proto termín „masová éra“ má v mysli historické filozofické pozadí.

Všechny tyto pozoruhodné znaky mohou také odpovědět na otázku: „Proč je to éra mas?“ Nutnost, aby toto období bylo „érou mas“, je to, že vládnoucí elity zanedbaly touhy, očekávání, naděje a aspirace mas. Vládnoucí elity ve všech státech světa se svými klasickými politickými stranami nemají žádné závazky vůči svým voličům, masám.

Abychom o tom věděli vše, a to způsobem, který neponechává pochybnosti, je nutné lépe porovnat dvě politické éry světa, éru „studené války“ a moderní éru, kterou nazývají „nový světový řád“. Vidíte nyní ve všech těchto katastrofách na světě nějaký řád?

Raději bych to řekl pro každého, kdo má vědecké myšlení, který je schopen moudře myslet. Během „studené války“ jsme neměli ekonomické krize víc, než je tomu nyní v době „nového světového řádu“. Po stejném srovnání přejděte ke srovnání válek a humanitárních krizí obou období.

Nejdůležitější je věnovat pozornost klimatu a lidskému zdraví ve dvou obdobích. Kdy došlo ke změně klimatu? Kdy se pandemie po změně klimatu rozšířila?

Odpovědi jsou jasné. Nyní máme více ekonomických krizí, přírodních krizí, zdravotních krizí a lidských krizí, než jsme měli během „studené války“. Kdo to všechno způsobil?

Korupční vlády po celém světě. Mají nad hlavami pouze jednu moc, která tuto korupci řeší v zájmu luxusních vládnoucích elit. Pokud jde o masy, jsou jim masy odpadky.

To znamená, že je třeba ukončit éru klasických politických stran. To také ukazuje potřebu zahájit „éru mas“ pomocí metod politického vzdělávání dynamických myšlenek na tomto revolučním průkopnickém webu. Chcete-li to provést, přihlaste se k odběru „zpravodaje o politické scéně HOA“ „Síť Horn Africa's Network“.* Read "Dynamic Ideas" in your native language below:

🇦🇱 Read it in Albanian Idetë dinamike.

🇪🇹 Read it in Amharic Invitation to Comment 158: ተለዋዋጭ ሀሳቦች and Invitation to Comment 159: ተለዋዋጭ የፖለቲካ አመለካከቶች.

🇱🇧 Read it in Arabic Afkar Dynamicyah, and Invitation to Comment 154: أفكار ديناميكية، أو أفكار دينامية.

🇧🇬 Read it in Bulgarian Invitation to Comment 155: Динамични идеи and Invitation to Comment 156: Динамични политически мнения.

🇨🇳 Read it in Chinese Invitation to Comment 157: 动态想法.

🇨🇿 Read it in Czech - You are here now.

🇩🇰 Read it in Danish

🇬🇧 Read it in English Dynamic Ideas and Dynamic Political Opinions.

🇵🇭 Read it in Filipino

🇫🇷 Read it in French

🇩🇪 Read it in German

🇬🇷 Read it in Greek Invitation to Comment 160: Δυναμικές ιδέες, Invitation to Comment 161: Ελληνικές Δυναμικές Ιδέες, Invitation to Comment 162: Δυναμικές πολιτικές απόψεις and Invitation to Comments 163: Ελληνικές δυναμικές προοπτικές

* Read it in Hawaiian

🇮🇱 Read it in Hebrew Invitation to Comments 164: רעיונות דינמיים.

🇮🇩 Read it in Indonesian

🇮🇪 Read it in Irish

🇮🇹 Read it in Italian

🇯🇵 Read it in Japanese Invitation to Comments 165: ダイナミックなアイデア.

🇰🇵 Read it in Korean Invitation to Comments 166: 역동적 인 아이디어.

🇱🇻 Read it in Latvian

🇲🇾 Read it in Malay

🇳🇴 Read it in Norwegian

🇮🇷 Read it in Persian Invitation to Comments 167: ایده های پویا.

🇵🇱 Read it in Polish

🇵🇹 Read it in Portuguese

🇷🇴 Read it in Romanian

🇷🇺 Read it in Russian Invitation to Comments 168: Динамические идеи and Invitation to Comments 169: российских динамических мнениях.

🇸🇰 Read it in Slovak

🇪🇸 Read it in Spanish

🇸🇪 Read it in Swedish

🇹🇭 Read it in Thai Invitation to Comments 170: ไอเดียแบบไดนามิก.

🇻🇳 Read it in Vietnamese Ý tưởng năng động and Quan điểm năng động của người Việt.

* You are at České dynamické perspektivě.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Invitation to Comment.

نُشرت مطلع هذا العام

رواية "الموتُ شرقاً" تكشف لك سرّ الموت الشرقي التراجيدي المستمر للإنسان

Sudanese Journalist, poet, write and human and political activist Khalid Mohammed Osman

احصل علي الرواية الآن واكتشف إنهيار القواسم المشتركة، واستلهم إبداعا يشبه الأسطورة في النص الروائي

"Follow", "like", "tweet", or "pin" the pictures to express your love! Thanks

Horn Africa's Political Tragedy

Love in the Internet Time on Apple Books

Rising of the Phoenix Poetry on Apple Books

Free Poetry Picture Book

Free poetry picture book on Apple Books. You can use the images on public places for your customers to enjoy, while taking coffee.

The French & Spanish Versions

You can work the French versions and the Spanish versions of the two books above with me on, one on one bases. Contact Us.

HOAs Political Poetry Imaged

I'll be thankful, if you get one of my books.

My Books!

Publish Your Book

Let's be the publishers of your book. Use the form at Contact Us.


Work From Home With SBI!