FACEBOOK IS SOCIAL DICTATORSHIP & SOCIAL MEDIA SPAM, but that is not all. GET THE INSIGHTS ON HOAS ABOUT FACEBOOK., AS ONE OF HOA'S DYNAMICS AND SEE THE OTHER DYNAMICS IN MORE THAN 90 BILINGUAL PAGES.

רעיונות דינמיים

hoa-politicalscene.com/invitation-to-comment164.html - רעיונות דינמיים: ההמונים צריכים לדעת ששינוי האקלים גורם למגפות. כך ההמונים חייבים לנוע כדי להסיר את המערכת שגרמה לשינוי האקלים.

hoa-politicalscene.com/invitation-to-comment164.html - רעיונות דינמיים: ההמונים צריכים לדעת ששינוי האקלים גורם למגפות. כך ההמונים חייבים לנוע כדי להסיר את המערכת שגרמה לשינוי האקלים.


רעיונות דינמיים אינם מוגבלים רק ליצירה והנהגת תקופת ההמונים, אלא מייצרים גישה ליצירה, מנהיגות ופעילויות של תנועת ההמונים בכדי להוביל אותה לניצחון בכל רחבי העולם.

"רעיונות דינמיים" אומרים כי עידן המפלגות הפוליטיות הקלאסיות הסתיים למעשה בפועל עם כישלון מתמשך של ממשלות שהביאו אסונות כלכליים, אסונות אקלים ומשברי טבע שליוו אסונות סביבתיות והומניטריות ברחבי העולם. רעיונות דינמיים גם אומרים כי עידן ההמונים צריך להחליף את המפלגות הפוליטיות הקלאסיות בארגוניהם. לכן על ההמונים לשנות את מערכות הממשלות המושחתות בעולם ולהחליף אותן במערכות ההמונים החדשות בכל מדינה. זו אחת ממחשבותיו של הפעיל, העיתונאי והמשורר הוותיק חאלד מוחמד עות'מן.

רעיונות אלה הגיעו בסדרת מאמרים, כפי שמוצג בפוסט הבא וכל הגרסאות הדו-לשוניות האחרות:

רעיונות דינמיים להעצמת הבנה אזורית וגלובלית ולקבלת הבנה פוליטית מתקדמת של סוגיות גלובליות כמו שינויי אקלים וכל ההשפעות וההשלכות של סכנות כמו מגיפות וקטסטרופות טבעיות. הרעיונות הדינמיים הם קניין רוחני של פעיל, עיתונאי, משורר וותיק חזון פעיל ((ח'אלד מוחמד אוסמן))ח'אלד מוחמד אוסמן Khalid Mohammed Osman. זוהי הודעה המתייחסת לזכויות קניין רוחני. לכן, אם בכל זאת ברצונך לפרסם "קטע" קצר, היצמד לזכויות היוצרים והתייחס לדף זה וציין את היוצר של אותם רעיונות. הפניות צריכות להיות באתרים טובים עם נטייה משפחתית בלבד.

המנוע האטומי המוני של רעיונות דינמיים הוא ההמוניםזהו גורם גורם כשאתה מתייחס לדברים שאמרתי שההמונים הם הכוח האמיתי המניע את כל תהליך הדמוקרטיות ברחבי העולם. אז זכרו שההמונים הם הכוח האמיתי הבוחר ממשלות ונותנים את הכוח לשלוט באליטות של מפלגות פוליטיות קלאסיות, או מונרכיות במקומות אחרים.

רעיונות דינמיים אינם מוגבלים ליצירה והנהגה של עידן ההמונים, אלא מייצרים גישה ליצירה, מנהיגות ופעילויות של התנועה ההמונית בכדי להוביל אותה לניצחון בכל העולם.

למה אני מתכוון בעידן ההמונים? ומדוע עידן ההמונים?

ההמונים תמיד היו הכוח לבחור ממשלות באמצעות תהליכי הצבעה פרלמנטריים במקומות שונים בעולם, למעט כמה מדינות בהן קיימות מערכות טוטליטריות.

מה יש יותר סודות מזה?

למרות כוחם של ההמונים, מסתבר שהממשלות הנבחרות פועלות תמיד לטובת האליטות השלטות ולאינטרסים שלהן יותר ממה שהן צריכות לממש את התחייבויותיהן להמונים ולהחיל את דרישות ההמונים שבחרו את המועמדים ל עשה בדיוק את העבודה הזו לטובת ההמונים.

מה שקרה מאז ומתמיד זה שההמונים בוחרים ממשלות לפעול למען ההמונים והם מסתיימים בממשלות שפועלות רק למען האינטרסים שלהם.

האינטרסים של האליטות השלטות הפכו למוקד של מרבית הממשלות. התוצאה היא הזנחת תחזוקה בתחומים שונים כמו האקלים, הסביבה, הבריאות ועד כה רווחת ההמונים.

זה בתורו גרם לקטסטרופות עולמיות רבות ומשברים אנושיים באזורים שונים בעולם, בהם מיליוני אנשים נהרגים ומקומות גדולים נהרסים, או מוצפים למוות והושמדו.

אבל, זה היה שינוי האקלים שחשף את הממשלות הבינלאומיות.

אז מכאן חזרתי לרעיון שתמיד היה לי לגבי ההמונים. לפני שנכנסתי לנושא האחרון הזה השתמשתי במונח זה הרבה כדי לגייס את (המהפכה הסודאנית Sudanese Revolution). לפני כן השתמשתי במונח ההמונים במהלך השנייה ((אינתיפאדת סודאן Sudanese Intifada)) נגד הדיקטטור הסודני ג'אפר אל-נומארי Jafar al-Numeri בשנות השבעים. ברחתי מסודאן מהמשטר שלו והתחלתי לגייס את ההתקוממות (סודן Sudan) מחו"ל, עשיתי עבודה עיתונאית מאסיבית על מצבים רעים של העם הסודני, קיימתי ראיונות עם מנהיגי )האופוזיציה הסודאנית Sudanese Opposition( והתקשרתי עם כמה מהם ב במקומות שונים ברחבי העולם בטלפונים. באותה תקופה התחלתי לעבוד עם המהפכה האריתראי באותה תקופה התחלתי לעבוד עם המהפכה האריתראי, המיוצגת על ידי (חזית השחרור של אריתריאה - EPLF), כחזית המהפכה המקורית והייחודית. החזית רק השתמשה במונח המונים, ולכן היא היוותה לי השראה להוסיף (דינמיק) אליו ולהחזיק במונח הפוליטי שלי, שהוא "עידן ההמונים". ואז זה התפתח לרעיונות ... והרעיונות הביאו לתיאוריה ... והתאוריה נכנסת לפועל. האם לא הייתה זו מטרת ההמצאה?

אז, לטווח העידן של ההמונים יש רקע פילוסופי היסטורי במוחי.

כל האינדיקציה הזו עשויה לענות גם על השאלה מדוע זהו עידן ההמונים. ההכרח שעידן זה יהיה עידן ההמונים הוא שהאליטות השלטות הזניחו את התקוות ואת רצונות ההמונים. האליטות השלטוניות עם מפלגותיהן הפוליטיות הקלאסיות אינן מחויבות כלפי בוחריהם, ההמונים. לדעת הכל על כך טוב יותר, השווה בין שתי תקופות פוליטיות עולמיות, עידן המלחמה הקרה והעידן האחרון, שאותו הם מכנים הסדר העולמי החדש. לא היו לנו משברים כלכליים יותר בעידן המלחמה הקרה ממה שיש לנו עכשיו בעידן הסדר העולמי החדש. בדומה להשוואה זו, גש להשוואה בין המלחמות למשברים האנושיים בשני התקופות. תראו שהבעיות הגלובליות הולכות ומתעצמות מאז סוף עידן המלחמה הקרה. והכי חשוב, לכו להסתכל על האקלים ובריאות האדם בשתי התקופות ותחקרו נושא זה. מתי קרה שינויי האקלים? מתי התפשטו המגיפות בעקבות שינויי האקלים? התשובות ברורות. יש לנו משברים כלכליים יותר, משברי טבע, משברי בריאות ומשברים אנושיים יותר ממה שהיה לנו בתקופת המלחמה הקרה. מי גרם לכל ההידרדרות הזו? ממשלות מושחתות בכל העולם ורק כוח אחד מעל לראשן.

אז זה מעיד על ההכרח לסיים את עידן המפלגות הפוליטיות הקלאסיות. זה גם מצביע על ההכרח בהשקת עידן ההמונים באמצעות שיטות ההוראה הפוליטיות של הרעיונות הדינמיים.

שיטות אלה מתחילות בהתכנסות בין הרעיונות והמטרות הדינמיות של העברת המערכות הפוליטיות הקלאסיות ממערכות המפלגות הפוליטיות למערכות ההמוניות. כשאני אומר את מערכות ההמונים שאסור לקחת, שכל ההמונים ייקחו ממשלות וישלטו. לא, אבל ההמונים יתחילו להפעיל רשת ארגונית ויחברו ביניהם ברחבי העולם. אוקיי, אני לא יכול לחשוף את כל התוכנית. ארגונים הם יחידות ספציפיות ואיגודים ייחודיים המייצגים את ההמונים.

כדי לדעת הכל על כך ולהיות חלק מעידן ההמונים והתיקון של כל דבר שהשתבש, מאז ימי עידן המלחמה הקרה ... וללמוד כיצד להיות פעיל בכדי לשנות את העולם באופן חיובי, אתה צריך להירשם ל (עלון הסצנה הפוליטית של HOA) ולאשר הרשמה על ידי לחיצה על קישור אישור בדוא"ל שתקבל שניות לאחר הרשמתך. כמובן שבסודיות הדוא"ל שלך נשמר ברשת זו.

אתה יכול להתחיל מעכשיו להיות חלק מהשינוי, מכיוון שאתה כאנושי הוא דינמיקה של השינוי. לשם כך הפיצו את המילה על ידי מתן קישורים לדף זה בכל אתרי אינטרנט חברתיים ומשפחתיים ושיתוף התמונות באופן נרחב.

קרא את הרקע המלא של רעיונות דינמיים ...* Read "Dynamic Ideas" in your native language below:

🇦🇱 Read it in Albanian Idetë dinamike.

🇪🇹 Read it in Amharic Invitation to Comment 158: ተለዋዋጭ ሀሳቦች and Invitation to Comment 159: ተለዋዋጭ የፖለቲካ አመለካከቶች.

🇱🇧 Read it in Arabic Afkar Dynamicyah, and Invitation to Comment 154: أفكار ديناميكية، أو أفكار دينامية.

🇧🇬 Read it in Bulgarian Invitation to Comment 155: Динамични идеи and Invitation to Comment 156: Динамични политически мнения.

🇨🇳 Read it in Chinese Invitation to Comment 157: 动态想法.

🇨🇿 Read it in Czech

🇩🇰 Read it in Danish

🇬🇧 Read it in English Dynamic Ideas and Dynamic Political Opinions.

🇵🇭 Read it in Filipino

🇫🇷 Read it in French

🇩🇪 Read it in German

🇬🇷 Read it in Greek Invitation to Comment 160: Δυναμικές ιδέες, Invitation to Comment 161: Ελληνικές Δυναμικές Ιδέες, Invitation to Comment 162: Δυναμικές πολιτικές απόψεις and Invitation to Comments 163: Ελληνικές δυναμικές προοπτικές

* Read it in Hawaiian

🇮🇱 Read it in Hebrew

🇮🇩 Read it in Indonesian

🇮🇪 Read it in Irish

🇮🇹 Read it in Italian

🇯🇵 Read it in Japanese

🇰🇵 Read it in Korean

🇱🇻 Read it in Latvian

🇲🇾 Read it in Malay

🇳🇴 Read it in Norwegian

🇮🇷 Read it in Persian

🇵🇱 Read it in Polish

🇵🇹 Read it in Portuguese

🇷🇴 Read it in Romanian

🇷🇺 Read it in Russian

🇸🇰 Read it in Slovak

🇪🇸 Read it in Spanish

🇸🇪 Read it in Swedish

🇹🇭 Read it in Thai

🇻🇳 Read it in Vietnamese

* You are at Invitation to Comments 164: רעיונות דינמיים.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Invitation to Comment.

نُشرت مطلع هذا العام

رواية "الموتُ شرقاً" تكشف لك سرّ الموت الشرقي التراجيدي المستمر للإنسان

Sudanese Journalist, poet, write and human and political activist Khalid Mohammed Osman

احصل علي الرواية الآن واكتشف إنهيار القواسم المشتركة، واستلهم إبداعا يشبه الأسطورة في النص الروائي

"Follow", "like", "tweet", or "pin" the pictures to express your love! Thanks

Horn Africa's Political Tragedy

Love in the Internet Time on Apple Books

Rising of the Phoenix Poetry on Apple Books

Free Poetry Picture Book

Free poetry picture book on Apple Books. You can use the images on public places for your customers to enjoy, while taking coffee.

The French & Spanish Versions

You can work the French versions and the Spanish versions of the two books above with me on, one on one bases. Contact Us.

HOAs Political Poetry Imaged

I'll be thankful, if you get one of my books.

My Books!

Publish Your Book

Let's be the publishers of your book. Use the form at Contact Us.


Work From Home With SBI!