FACEBOOK IS SOCIAL DICTATORSHIP & SOCIAL MEDIA SPAM, but that is not all. GET THE INSIGHTS ON HOAS ABOUT FACEBOOK., AS ONE OF HOA'S DYNAMICS AND SEE THE OTHER DYNAMICS IN MORE THAN 90 BILINGUAL PAGES.

Dynamicke napady

hoa-politicalscene.com/dynamicke-napady.html - Dynamické nápady: Chcete-li vést masovou éru nebo se k ní připojit, musíte se organizovat s místními organizacemi a spojit se s mezinárodními organizacemi.

hoa-politicalscene.com/dynamicke-napady.html - Dynamické nápady: Chcete-li vést masovou éru nebo se k ní připojit, musíte se organizovat s místními organizacemi a spojit se s mezinárodními organizacemi.

Dynamické nápady jsou moc mysli, v krátké větě. V detailech ... tady jdeme:

Každá dynamická myšlenka přináší různé projekty. Nejde o teorii, ale o praxi a máme zde mnoho praktik, abychom odhalili, jak dynamické nápady fungují při tvorbě mnoha projektů. Proto je každá dynamická myšlenka moc mysli.

Dynamické myšlenky se neomezují pouze na vytváření a vedení masové éry, ale spíše vytvářejí přístup ke tvorbě, vedení a činnostem masového hnutí, které jej vedou k vítězství na celém světě.

Tyto dynamické myšlenky přicházejí dobře vyhledávané a zkoumané s cílem posílit regionální a globální porozumění a přijmout velmi pokročilé politické chápání globálních otázek do masových akcí k vyřešení všech problémů, které byly vytvořeny vládnoucími elitami klasických politických stran.

Dynamické nápady přicházejí ve třech sekcích. Jedna ze sekcí je úvodem do termínu a druhá část se týká „éry klasických politických stran“ a „éry mas“ a třetí sekce je pokračováním v úvodu, který ji spojuje s myšlenkou „mučedníků“ Strom". O tomto pozadí se dočtete na druhé stránce. Podívejte se tedy na to, co je součástí češtiny v jednom z odkazů na komentáře.

Upozornění, než budete pokračovat: V této české verzi se můžete setkat s některými jazykovými chybami. Pokud si v tomto problému s jazykem přečtete nějaké jazykové chyby, opravte odstavce obsahující chyby pomocí odkazu „komentáře“. Chyby můžete vidět, když si přečtete anglickou verzi a porovnáte ji s českou verzí. Děkuji mnohokrát.

Co mám na mysli podle masové éry? A proč je to éra mas?

Masy byly vždy dynamickou mocí při volbě vlád prostřednictvím parlamentního hlasovacího procesu v různých částech světa, s výjimkou některých zemí, které mají autoritářské režimy. Přes tuto skutečnou a vlivnou moc mas se ukázalo, že zvolené vlády vždy pracují pro vládnoucí elitní skupiny, které vedou vlády. To znamená, že tyto vládnoucí elity ignorovaly požadavky mas. Ve skutečnosti to, co tito vládnoucí elity dělají, ukazuje, že neplní požadavky mas a neslouží masám, které si vybraly kandidáty ve prospěch mas, ale slouží jejich vlastním zájmům.

Vždy se stalo, že masy si vybírají vlády, aby jednaly ve prospěch mas a skončily ve vládách, které fungují pouze jako vládnoucí elity pro své vlastní zájmy. Zájmy vládnoucích elit se staly středem zájmu většiny vlád. To vede k zanedbávání udržitelnosti v různých oblastech, včetně klimatu, životního prostředí, zdraví a dokonce i pohody mas.

Ale právě změna klimatu odhalila korupci mezinárodních vlád!

Změna klimatu ve skutečnosti odhalila tyto vlády, více než hospodářské krize, konflikty, které je povzbuzují po celém světě, a korupci zemí, v nichž hrají roli, a které se také zkorumpovaly.

Takže z těchto neuvěřitelně špatných situací, které jsem zkoumal na světě prostřednictvím své žurnalistické práce, jsem se vrátil k myšlence, kterou jsem měl po dlouhou dobu ohledně mas. Než jsem se zabýval tímto problémem, používal jsem tento termín opakovaně během (Súdánské revoluce) proti diktátorskému režimu (Jafar al-Numeri) v 70. a 80. letech až do pádu diktátora. Před svým pádem ho hlava (muslimského bratrství v Súdánu) učinila z (Imáma) s velkými schopnostmi odříznout lidi a zabít je, i když vůdce (NIF) věděl, že je kacířský a punkový.


Pokračujte v české dynamické perspektivě.


To znamená, že je třeba ukončit éru klasických politických stran. To také ukazuje potřebu zahájit „éru mas“ pomocí metod politického vzdělávání dynamických myšlenek na tomto revolučním průkopnickém webu. Chcete-li to provést, přihlaste se k odběru „zpravodaje o politické scéně HOA“ „Síť Horn Africa's Network“.

* Read "Dynamic Ideas" in your native language below:

🇦🇱 Read it in Albanian Idetë dinamike.

🇪🇹 Read it in Amharic Invitation to Comment 158: ተለዋዋጭ ሀሳቦች and Invitation to Comment 159: ተለዋዋጭ የፖለቲካ አመለካከቶች.

🇱🇧 Read it in Arabic Afkar Dynamicyah, and Invitation to Comment 154: أفكار ديناميكية، أو أفكار دينامية.

🇧🇬 Read it in Bulgarian Invitation to Comment 155: Динамични идеи and Invitation to Comment 156: Динамични политически мнения.

🇨🇳 Read it in Chinese Invitation to Comment 157: 动态想法.

🇨🇿 Read it in Czech - You are here now.

🇩🇰 Read it in Danish

🇬🇧 Read it in English Dynamic Ideas and Dynamic Political Opinions.

🇵🇭 Read it in Filipino

🇫🇷 Read it in French

🇩🇪 Read it in German

🇬🇷 Read it in Greek Invitation to Comment 160: Δυναμικές ιδέες, Invitation to Comment 161: Ελληνικές Δυναμικές Ιδέες, Invitation to Comment 162: Δυναμικές πολιτικές απόψεις and Invitation to Comments 163: Ελληνικές δυναμικές προοπτικές

* Read it in Hawaiian

🇮🇱 Read it in Hebrew Invitation to Comments 164: רעיונות דינמיים.

🇮🇩 Read it in Indonesian

🇮🇪 Read it in Irish

🇮🇹 Read it in Italian

🇯🇵 Read it in Japanese Invitation to Comments 165: ダイナミックなアイデア.

🇰🇵 Read it in Korean Invitation to Comments 166: 역동적 인 아이디어.

🇱🇻 Read it in Latvian

🇲🇾 Read it in Malay

🇳🇴 Read it in Norwegian

🇮🇷 Read it in Persian Invitation to Comments 167: ایده های پویا.

🇵🇱 Read it in Polish

🇵🇹 Read it in Portuguese

🇷🇴 Read it in Romanian

🇷🇺 Read it in Russian Invitation to Comments 168: Динамические идеи and Invitation to Comments 169: российских динамических мнениях.

🇸🇰 Read it in Slovak

🇪🇸 Read it in Spanish

🇸🇪 Read it in Swedish

🇹🇭 Read it in Thai Invitation to Comments 170: ไอเดียแบบไดนามิก.

🇻🇳 Read it in Vietnamese Ý tưởng năng động and Quan điểm năng động của người Việt.

* You are at Dynamické nápady.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Invitation to Comment.

نُشرت مطلع هذا العام

رواية "الموتُ شرقاً" تكشف لك سرّ الموت الشرقي التراجيدي المستمر للإنسان

Sudanese Journalist, poet, write and human and political activist Khalid Mohammed Osman

احصل علي الرواية الآن واكتشف إنهيار القواسم المشتركة، واستلهم إبداعا يشبه الأسطورة في النص الروائي

"Follow", "like", "tweet", or "pin" the pictures to express your love! Thanks

Horn Africa's Political Tragedy

Love in the Internet Time on Apple Books

Rising of the Phoenix Poetry on Apple Books

Free Poetry Picture Book

Free poetry picture book on Apple Books. You can use the images on public places for your customers to enjoy, while taking coffee.

The French & Spanish Versions

You can work the French versions and the Spanish versions of the two books above with me on, one on one bases. Contact Us.

HOAs Political Poetry Imaged

I'll be thankful, if you get one of my books.

My Books!

Publish Your Book

Let's be the publishers of your book. Use the form at Contact Us.


Work From Home With SBI!