FACEBOOK IS SOCIAL DICTATORSHIP & SOCIAL MEDIA SPAM, but that is not all. GET THE INSIGHTS ON HOAS ABOUT FACEBOOK., AS ONE OF HOA'S DYNAMICS AND SEE THE OTHER DYNAMICS IN MORE THAN 90 BILINGUAL PAGES.

Pred 30 rokmi na nej nebol internet ani mucenicky strom

Nekradte nápady od ostatných a neuverejňujte ich v FaceBook. Budete chytení ako zlodej: 30 rokov ago Na tom nebol žiadny internet a samozrejme žiadny strom mučeníkov!

Nekradte nápady od ostatných a neuverejňujte ich v FaceBook. Budete chytení ako zlodej: 30 rokov ago Na tom nebol žiadny internet a samozrejme žiadny strom mučeníkov!

*** úvod:

"30 rokov neexistoval žiadny web alebo strom mučeníkov" Je to článok o osobnom úspechu a osobná motivácia. Tento osobný úspech bol v eritrejskom hlavnom meste Asmara, čo je mimoriadne úžasné zapojenie verejnosti na úrovni národa a úžasné ciele a výsledky, ktoré odzrkadľujú tak národné otázky, ako aj medzinárodné otázky, ako napríklad udržanie klímy. Všetky hnutia ľudí na implementáciu myšlienky som urobil ja, som aktivista a novinár Khalid Mohammed Osman a bol to skutočne osobný úspech pre mňa a pre milovaných Eritrejskí štátni príslušníci.

Ale pretože mnoho ľudí nemá tendenciu venovať pozornosť úprimnému úsiliu, aké som urobil ja, alebo dokonca uznať dôležité úlohy, ktoré som hral v histórii národa, pretože jednoducho majú osobné problémy a keďže niektorí ľudia majú tendenciu kradnúť dynamiku nápady a nájsť veľké sociálne médiá alebo iné sieťové služby, ktoré to prezentujú ako svoje, takže musí existovať niekto, kto to zastaví.

Pretože prostredie a samozrejme ochrana životného prostredia sú dôležité, pretože sú pre mňa dynamikou experimentovania s pohybom ľudí pri takýchto činnostiach, takže sme dostali tento konkrétny článok preložený do niektorých jazykov, ktoré sa budete klaňať, v koncovej časti stránky. Poznám 5 jazykov a niektoré informácie o iných jazykoch. Ak ste vedeli viac ako jeden jazyk a zistili ste, že v preklade nie je niečo zlé, radu poukazujte na odseky s nesprávnym prekladom. Môžete to urobiť pomocou odkazu komentáre a získať niekoľko užitočných darčeky lásky z druhej stránky, keď odošlete formulár. Napíšte správny preklad. Vďaka.


30 rokov Ago Na tom nebol žiadny web a samozrejme žiadny strom mučeníkov

!

Keď bol internetový web otvorený v auguste 1991, bol prvýkrát otvorený veľkej moci a obmedzený na dobre rozvinuté krajiny na niekoľko rokov.

Takže v Afrike vrátane Afrického rohu ju Afričania nezískali ako ľudia v dobre rozvinutom svete. Domorodci v Ázii ani inde nemali internet. Nebol žiaden mučenícky strom, v tom čase som vytvoril mučenícky strom v Asmare. (V tom čase) nebol nijaký mučenícky strom a to ani donedávna.

Eritrejský mučenícky strom je jediná špecifikácia týkajúca sa mučeníkovho stromu na svete a táto indikácia vyplýva zo skutočnosti, že existuje viac ako 500 000 eritrejských mučeníkov.

Keď som prišiel s myšlienkou stromu mučeníkov hneď po nezávislosti Eritrei v roku 1991 a vtedy sa začal internet, táto myšlienka bola nová, nikde nenájdená, pretože nikto s tým neprišiel, okrem mňa , Mnohí eritrejci to nasledovali vo svetle skutočností, ktoré Eritrejčania obetovali za oslobodenie svojej krajiny, čo naznačuje, že v novom oslobodenom štáte bolo na rôznych miestach roztrúsených viac ako 500 000 mučeníkov eritrejských s ich kosťami.

*** Continue reading at Pred 30 rokmi na nej nebol internet ani mučenícky strom Comments.


* Prečítajte si „Vo veku 30 rokov nebol žiadny web a na ňom nebol žiadny strom mučeníkov“ vo vašom jazyku:

🇦🇱 Prečítajte si to v albánčine Invitation to Comment: 30 vjet më parë Nuk kishte asnjë Ueb & Asnjë Pemë e Dëshmorit mbi të a Invitation to Comment: 30 vjet më parë Nuk kishte asnjë Ueb & Asnjë Pemë e Dëshmorit mbi të Comments.

🇪🇹 Prečítajte si to v amharčine Invitation to Comment 146: ከ 30 ዓመታት በፊት ድር የለም እና በላዩ ላይ የሰማዕት ዛፍ የለም a Invitation to Comment 146: ከ 30 ዓመታት በፊት ድር የለም እና በላዩ ላይ የሰማዕት ዛፍ የለም.

🇱🇧 Prečítajte si to v arabčine Ftesën për të komentuar 145: 30 عاما لم تكن هناك شبكة انترنت ولا شجرة شهيد عليها a Invitation to Comment 145 Comments: قبل 30 عاما لم تكن هناك شبكة انترنت ولا شجرة شهيد عليها.

🇨🇳 Prečítajte si to v čínštine Invitation to Comment 147: 三十年前,没有互联网或烈士树 a Invitation to Comment 147: 三十年前,没有互联网或烈士树 Comments.

🇩🇰 Prečítajte si ju v dánčine 30 år siden var der ikke noget web og ingen martyrstræ på a 30 år siden var der ikke noget web og ingen martyrstræ på Comments.

🇬🇧 Prečítajte si ju v angličtine 30 Years Ago There was No Web, or Martyr's Tree on It a 30 Years Ago There was No Web, or Martyr's Tree on It Comments.

🇵🇭 Prečítajte si to v filipínčine Invitation to Comment: 30 Taon na Magkaroon Walang Internet at walang Tree ng Martyr a Invitation to Comment: 30 Taon na Magkaroon Walang Internet at walang Tree ng Martyr Comments.

🇫🇷 Prečítajte si ju vo francúzštine Il y a 30 ans, il n'y avait ni Internet ni arbre de martyr dessus a Il y a 30 ans, il n'y avait ni Internet ni arbre de martyr dessus Comments.

🇩🇪 Prečítajte si to v nemčine Vor 30 Jahren gibt es kein Web und keinen Märtyrerbaum darauf a Vor 30 Jahren gibt es kein Web und keinen Märtyrerbaum darauf Comments.

🇬🇷 Prečítajte si to v gréčtine 30 χρόνια πριν δεν υπάρχει κανένας ιστός και κανένα δέντρο μαρτύρων a 30 χρόνια πριν δεν υπάρχει κανένας ιστός και κανένα δέντρο μαρτύρων Comments.

* Prečítajte si ju v havajskom jazyku 30 mau makahiki i hala ua ʻole mākou i ka pūnaewele a ʻaʻohe kumu lāʻau martyr ma luna a 30 mau makahiki i hala ua ʻole mākou i ka pūnaewele a ʻaʻohe kumu lāʻau martyr ma luna Comments.

🇮🇱 Prečítajte si to v hebrejčine Invitation to Comment 149: לפני 30 שנה לא היה בו שום אינטרנט ולא עץ שאהיד a Invitation to Comment 149 Comments: לפני 30 שנה לא היה בו שום אינטרנט ולא עץ שאהיד.

🇮🇹 Prečítajte si to v taliančine 30 anni fa Non c'è web e nessun albero dei martiri a 30 anni fa Non c'è web e nessun albero dei martiri Comments.

🇯🇵 Prečítajte si to v japončine Invitation to Comment 150: 0 年前ネットも殉教者のツリーもありません a Invitation to Comment 150: 0 年前ネットも殉教者のツリーもありません Comments.

🇰🇵 Prečítajte si ju v kórejčine Invitation to Comment 151: 30 년 전 인터넷과 순교자의 나무는 없었다 a Invitation to Comment 151: 30 년 전 인터넷과 순교자의 나무는 없었다 Comments.

🇱🇻 Prečítajte si ju v lotyštine Pirms 30 gadiem nebija tīmekļa un acīmredzot tajā nebija mocekļa koka.


* You are at Pred 30 rokmi na nej nebol internet ani mučenícky strom.

* Read the entry page at Martyr's Tree.

Click here to read or post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Invitation to Comment.

نُشرت مطلع هذا العام

رواية "الموتُ شرقاً" تكشف لك سرّ الموت الشرقي التراجيدي المستمر للإنسان

Sudanese Journalist, poet, write and human and political activist Khalid Mohammed Osman

احصل علي الرواية الآن واكتشف إنهيار القواسم المشتركة، واستلهم إبداعا يشبه الأسطورة في النص الروائي

"Follow", "like", "tweet", or "pin" the pictures to express your love! Thanks

Horn Africa's Political Tragedy

Love in the Internet Time on Apple Books

Rising of the Phoenix Poetry on Apple Books

Free Poetry Picture Book

Free poetry picture book on Apple Books. You can use the images on public places for your customers to enjoy, while taking coffee.

The French & Spanish Versions

You can work the French versions and the Spanish versions of the two books above with me on, one on one bases. Contact Us.

HOAs Political Poetry Imaged

I'll be thankful, if you get one of my books.

My Books!

Publish Your Book

Let's be the publishers of your book. Use the form at Contact Us.


Work From Home With SBI!