FACEBOOK IS SOCIAL DICTATORSHIP & SOCIAL MEDIA SPAM, but that is not all. GET THE INSIGHTS ON HOAS ABOUT FACEBOOK., AS ONE OF HOA'S DYNAMICS AND SEE THE OTHER DYNAMICS IN MORE THAN 90 BILINGUAL PAGES.

Pirms 30 gadiem taja nebija timekla vai mocekja koka

Masas, lai reorganizētu un kontrolētu sistēmas. Tas ir masu laikmets, saka aktīvists veterāns, žurnālists un dzejnieks Khalid Mohammed Osman.

Masas, lai reorganizētu un kontrolētu sistēmas. Tas ir masu laikmets, saka aktīvists veterāns, žurnālists un dzejnieks Khalid Mohammed Osman.

*** Ievads:

"Pirms 30 gadiem nebija tīmekļa, vai mocekļa koks uz tā" ir faktu raksts par personīgajiem sasniegumiem un (personīgo motivāciju). Šis personīgais sasniegums bija Eritrejas galvaspilsētā (Asmāra), kas ir ārkārtīgi pasakains sabiedrības iesaiste nācijas līmenī un drausmīgi mērķi un rezultāti, kas atspoguļo gan nacionālos jautājumus, gan starptautiskos jautājumus, piemēram, klimata saglabāšanu. Visu cilvēku kustību idejas īstenošanā veicu es, es esmu aktīvists un žurnālists (Khalid Mohammed Osman), un tas tiešām bija (personīgi panākumi) man un mīļotajiem Eritrejas pilsoņiem.

Bet, tā kā daudziem cilvēkiem ir tendence nepievērst uzmanību tādiem sirsnīgiem centieniem kā šis, ko esmu izdarījis, vai pat atzīt svarīgās lomas, kuras esmu spēlējis kādas tautas vēsturē, jo viņiem vienkārši ir personiskas problēmas un tā kā daži citi cilvēki mēdz nozagt dinamiku idejas un atrodiet lielus sociālos plašsaziņas līdzekļus vai citus tīkla pakalpojumus, lai parādītu to kā savējo, tāpēc ir jābūt kādam, kas to apturētu.

Tā kā (vide) un, protams, (vides aizsardzība) ir svarīgi jautājumi, jo tie man ir dinamika eksperimentēt ar cilvēku pārvietošanu šādās aktivitātēs, tāpēc mēs esam ieguvuši šo īpašo rakstu, kas tulkots dažās valodās, kuras jūs noliecat, lapas beigās. Es zinu 5 valodas un zināmu informāciju par citām valodām. Ja zinājāt vairāk nekā vienu valodu un tulkojumā atradāt kaut ko nepareizu, lūdzu, padomu, norādot rindkopas ar nepareizu tulkojumu. To var izdarīt, izmantojot saiti (komentāri), un, iesniedzot veidlapu, no otrās lapas iegūt noderīgu (mīlestības dāvanas). Uzrakstiet pareizo tulkojumu. Paldies.

Pirms 30 gadiem nebija tīmekļa un acīmredzot tajā nebija mocekļa kokaKad interneta tīmeklis tika atvērts 1991. gada augustā, tas pirmo reizi tika atvērts lielvalstīm un dažus gadus bija pieejams tikai labi attīstītajās valstīs.

Tātad Āfrikā, ieskaitot Āfrikas ragu, afrikāņi to nesaņēma, kā to dara labi attīstītajā pasaulē. Arī pamatiedzīvotāji Āzijā un citur nebija ieguvuši internetu. Mocekļa koka nebija, tajā laikā es CIETU mocekļa koku izveidoju Asmārā. Mocekļa koka (tajā laikā) nebija un pat tik nesen.

Eritrejas mocekļa koks ir vienīgā specifika, kas attiecas uz mocekļa koku pasaulē, un šī norāde izriet no fakta, ka ir vairāk nekā 500 000 Eritrejas mocekļu.

Kad es nāca klajā ar mocekļu koka ideju tieši pēc Eritrejas neatkarības 1991. gadā, un tieši tad sāka darboties internets, šī ideja bija jauna, nekur neatrasta, jo neviens ar to nav nācis, izņemot mani . Daudzi eritrejieši tam sekoja, ņemot vērā faktus, ko eritrejieši ir upurējuši, lai atbrīvotu savu zemi. Tas norāda, ka bija vairāk nekā 500 000 Eritrejas mocekļu ar kauliem, kas izkaisīti dažādās vietās jaunajā atbrīvotajā valstī.

*** Continue at Pirms 30 gadiem nebija tīmekļa un acīmredzot tajā nebija mocekļa koka Comments.


* Zemāk lasiet rakstu "There were no web and no martyr's tree 30 years ago" in your native language:

🇦🇱 Izlasiet to albāņu valodā Invitation to Comment: 30 vjet më parë Nuk kishte asnjë Ueb & Asnjë Pemë e Dëshmorit mbi të un Invitation to Comment: 30 vjet më parë Nuk kishte asnjë Ueb & Asnjë Pemë e Dëshmorit mbi të Comments.

🇪🇹 Izlasiet to amharu valodā Invitation to Comment 146: ከ 30 ዓመታት በፊት ድር የለም እና በላዩ ላይ የሰማዕት ዛፍ የለም un Invitation to Comment 146: ከ 30 ዓመታት በፊት ድር የለም እና በላዩ ላይ የሰማዕት ዛፍ የለም.

🇱🇧 Izlasiet to arābu valodā Ftesën për të komentuar 145: 30 عاما لم تكن هناك شبكة انترنت ولا شجرة شهيد عليها un Invitation to Comment 145 Comments: قبل 30 عاما لم تكن هناك شبكة انترنت ولا شجرة شهيد عليها.

🇨🇳 Izlasiet to ķīniešu valodā Invitation to Comment 147: 三十年前,没有互联网或烈士树 un Invitation to Comment 147: 三十年前,没有互联网或烈士树 Comments.

🇩🇰 Izlasiet to dāņu valodā 30 år siden var der ikke noget web og ingen martyrstræ på un 30 år siden var der ikke noget web og ingen martyrstræ på Comments.

🇬🇧 Izlasiet to angļu valodā 30 Years Ago There was No Web, or Martyr's Tree on It un 30 Years Ago There was No Web, or Martyr's Tree on It Comments.

🇵🇭 Izlasiet to filipīniešu valodā Invitation to Comment: 30 Taon na Magkaroon Walang Internet at walang Tree ng Martyr un Invitation to Comment: 30 Taon na Magkaroon Walang Internet at walang Tree ng Martyr Comments.

🇫🇷 Izlasiet to franču valodā Il y a 30 ans, il n'y avait ni Internet ni arbre de martyr dessus un Il y a 30 ans, il n'y avait ni Internet ni arbre de martyr dessus Comments.

🇩🇪 Izlasiet to vācu valodā Vor 30 Jahren gibt es kein Web und keinen Märtyrerbaum darauf un Vor 30 Jahren gibt es kein Web und keinen Märtyrerbaum darauf Comments.

🇬🇷 Izlasiet to grieķu valodā 30 χρόνια πριν δεν υπάρχει κανένας ιστός και κανένα δέντρο μαρτύρων un 30 χρόνια πριν δεν υπάρχει κανένας ιστός και κανένα δέντρο μαρτύρων Comments.

* Lasiet to havajiešu valodā 30 mau makahiki i hala ua ʻole mākou i ka pūnaewele a ʻaʻohe kumu lāʻau martyr ma luna un 30 mau makahiki i hala ua ʻole mākou i ka pūnaewele a ʻaʻohe kumu lāʻau martyr ma luna Comments.

🇮🇱 Izlasiet to ebreju valodā Invitation to Comment 149: לפני 30 שנה לא היה בו שום אינטרנט ולא עץ שאהיד un Invitation to Comment 149 Comments: לפני 30 שנה לא היה בו שום אינטרנט ולא עץ שאהיד.

🇮🇹 Izlasiet to itāļu valodā 30 anni fa Non c'è web e nessun albero dei martiri un 30 anni fa Non c'è web e nessun albero dei martiri Comments.

🇯🇵 Izlasiet to japāņu valodā Invitation to Comment 150: 0 年前ネットも殉教者のツリーもありません un Invitation to Comment 150: 0 年前ネットも殉教者のツリーもありません Comments.

🇰🇵 Izlasiet to korejiešu valodā Invitation to Comment 151: 30 년 전 인터넷과 순교자의 나무는 없었다 un Invitation to Comment 151: 30 년 전 인터넷과 순교자의 나무는 없었다 Comments.

🇳🇴 Izlasiet to norvēģu valodā 30 år siden Det var ikke noe internett og ikke noe martyrtrær på.


* You are at Pirms 30 gadiem nebija tīmekļa un acīmredzot tajā nebija mocekļa koka.

* Read the entry page at Martyr's Tree.

Click here to read or post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Invitation to Comment.

نُشرت مطلع هذا العام

رواية "الموتُ شرقاً" تكشف لك سرّ الموت الشرقي التراجيدي المستمر للإنسان

Sudanese Journalist, poet, write and human and political activist Khalid Mohammed Osman

احصل علي الرواية الآن واكتشف إنهيار القواسم المشتركة، واستلهم إبداعا يشبه الأسطورة في النص الروائي

"Follow", "like", "tweet", or "pin" the pictures to express your love! Thanks

Horn Africa's Political Tragedy

Love in the Internet Time on Apple Books

Rising of the Phoenix Poetry on Apple Books

Free Poetry Picture Book

Free poetry picture book on Apple Books. You can use the images on public places for your customers to enjoy, while taking coffee.

The French & Spanish Versions

You can work the French versions and the Spanish versions of the two books above with me on, one on one bases. Contact Us.

HOAs Political Poetry Imaged

I'll be thankful, if you get one of my books.

My Books!

Publish Your Book

Let's be the publishers of your book. Use the form at Contact Us.


Work From Home With SBI!