HOW MUCH does Facebook pay you when you spend a lot of time to make it a billionaire while you're poor? Do you want to conquer FaceBook, Google, or any social you are using and make them pay you hard currencies for using them? That has a DYNAMIC SYSTEM. Contact Me! GET INSIGHTS ON HOAS ABOUT FACEBOOK.

לפני ٣٠ שנה לא היה בו שום אינטרנט ולא עץ שאהיד

לפני 30 שנה לא היה אינטרנט וכמובן שלא עץ הקדושים! זה מראה אמינות כשאתה מתייחס לרעיונות של אחרים על ידי מתן המקור והפניה. הפעיל, העיתונאי והמשורר חאלד מוחמד אוסמן.

לפני 30 שנה לא היה אינטרנט וכמובן שלא עץ הקדושים! זה מראה אמינות כשאתה מתייחס לרעיונות של אחרים על ידי מתן המקור והפניה. הפעיל, העיתונאי והמשורר חאלד מוחמד אוסמן.


מבוא:

"30 Years Ago There was No Web, or Martyr's Tree on It" הוא מאמר אישי על הישגים אישיים ו מוטיבציה אישית.

ההישג האישי הזה היה בבירת אריתריאה אסמרה, דבר מדהים בגלל מעורבותו הציבורית ברמה הלאומית ויש לו מטרות ותוצאות מעולות, המשקפות הן בנושאים לאומיים והן בינלאומיים, כמו שינויי אקלים. כל תנועת האנשים ליישום הרעיון נעשתה על ידי, אני פעיל ועיתונאי חאלד מוחמד אוסמן וזה באמת היה הצלחה אישית לי ולחביבי אזרחים אריתראים.


אך מכיוון שאנשים רבים נוטים שלא לשים לב למאמצים כנים כמו המאמצים שאני העיתונאי והפעיל חאלד מוחמד אוסמן עשה, או שהם אפילו לא מודים לתפקידים חשובים שמילאתי בהיסטוריה של אומה, מכיוון שיש להם פשוט סוגיות אישיות ומכיוון שאנשים אחרים נוטים לגנוב רעיונות דינמיים כמו הרעיון שלי ולמצוא מדיה חברתית נהדרת, כמו FaceBook, או שירותי רשת אחרים כדי לפרסם את הרעיון הגנוב כשלהם, אז בטח יש מישהו שיעצור אותו.

כי סביבה וכמובן ה הגנת הסביבה הם עניינים החשובים עבורי, אך גם דינמיקה בעיניי כדי להתנסות בהנעת האנשים בפעילויות כאלה, לכן יש לנו את המאמר הספציפי הזה שתורגם לכמה שפות שתוכל להשתחוות אליהם, ב החלק הסופי של הדף. אני יודע 5 שפות וקצת מידע על שפות אחרות. אם ידעת יותר משפה אחת ומצאת שמשהו לא בסדר בתרגום, אנא עצה על ידי הצבעה על הפסקאות עם תרגום שגוי. אתה יכול לעשות זאת דרך הקישור הערות ולקבל כמה שימושי מתנות אהבה מהעמוד השני, כשאתה שולח את הטופס. כתוב את התרגום הנכון. תודה.


לפני 30 שנה לא היה בו שום אינטרנט ולא עץ שאהידעם פתיחת האינטרנט באינטרנט באוגוסט 1991 הוא נפתח לראשונה לכוח הגדול והוגבל למדינות המפותחות היטב במשך כמה שנים.

אז באפריקה, כולל קרן אפריקה, אנשים אפריקאים לא קיבלו את זה כמו שאנשים עושים בעולם המפותח. גם הילידים באסיה ובמקומות אחרים לא קיבלו אינטרנט. לא היה עץ קדוש מעונה, באותה תקופה שיצרתי את עץ הקידוש באסמרה. לא היה עץ קדוש מעונה (באותה תקופה) ואפילו עד לא מזמן.

כשעליתי על הרעיון של עץ הרוגיר רגע לאחר העצמאות של אריתריאה בשנת 1991, ואז התחיל האינטרנט להשיק, הרעיון היה חדש, לא נמצא בשום מקום, מכיוון שאיש לא הגיע איתו, חוץ ממני . רבים מאריתריאים עקבו אחריו באור העובדות שהאריתראים הקריבו כדי לשחרר את אדמתם, מה שמלמד כי היו יותר מ- 500,000 קדושים מעונים אריתראים כאשר עצמותיהם פזורות במקומות שונים במדינה המשוחררת החדשה.

בנוסף לעובדות סביבתיות וגיאולוגיות כי האדמה האריתראי הושפעה מהמלחמה הארוכה ביותר באפריקה והיו כימיקלים, נשק שבור ומוקשים בכל מקום. עקרונות השאהידה וערכי ההקרבה מעולם לא התרחשו בעבר בעולם, למעט באלג'יריה.

הרעיון היה רענן ואף אחד לא המציא אותו והפך אותו למוצר של מדינה שלמה שתשתמש בו ויישמה באורות העובדות שנמצאו באדמת אריתריאה, ולא אני. עובדות אלה הצביעו על כך שיש יותר מ- 500,000 קדושים מעונים אריתראים כאשר עצמותיהם פזורות במקומות שונים במדינה המשוחררת החדשה. מעונה זה של המונים ואפילו קרבנות למען האומה מעולם לא התרחש בעבר בעולם, למעט באלג'יריה.

כדי להציע לקבורה והלוויה מכובדים שמגיעים לשואה קדומים של אריתריאה, ולהשתתף בה כל האריתראים הפטריוטיים, עשינו חיפוש מקיף ושאלנו עדים רבים לפשעים שביצע הכוח הכובש האתיופי.

חיפשנו את העצמות האלה ואספנו אותן מכל כך הרבה מקומות שונים לכבד את הקדושים האריתראים ויצרנו את יום הקדושים, עם חגיגות בכל האזורים האריתראים. העיר קרן הייתה המגורים הראשיים בפעילויות הראשונות, ומתוך הכלה הגאה של כל הערים האריתראיות נדדו רוחות הקדושים, חייכו בשלווה ונראו הכי שמחים מהישגיהם לאחיהם לחיות במדינה חופשית, דרך שלהם עצים.

זו הייתה אחת ממטרות הרעיון שיצרתי, מכיוון שאני אוהבת את האנשים האריתראים ורואים בהם גם את עמי ומכיוון ששיתפתי את מאבק העצמאות שלהם. איש לא ימחק עובדה היסטורית זו יחד עם הישגיי. ואם מי שלא מאמין, במה שעשיתי, בגלל רגשות קנאה, או בגלל שהוא לא אוהב אותי, בגלל העקרונות שלי, פשוט תשתוק.

עיקר ההקרבה למען האומה היה ועדיין חוכמה שבאמצעותה יצרתי את הרעיון של עץ הקדוש כדי להשיג נטיעת 5,000,000 עץ הקדוש, כפי שציינתי. זה לא היה רק נטיעת עצי קדושים מעונה, שכן כל אריתראי קיבל את המשמעות של להיות אריתראי ואת המשמעות של קורבנות עבור אחרים.

אני יודע שאנשים אוהבים רעיונות ככאלה. אולם, כאשר אנשים משתמשים ברעיונות, ידוע שעליהם לתת התייחסות.

מעץ החלל האריתריאי נולד עץ החלל הסודני ועם כל כך הרבה מאמצים קשים וזמן רב הססמאות יצאו למאות תמונות עם קריאות לנטיעת עץ הקדוש.

הייתי עסוק מאוד ביצירת העץ (עץ השאהיד של העם הסודני) מעץ (עץ הקדוש האריתראי). עיצבתי אלפי פוסטרים עם העץ (עץ הקדוש) וכתבתי קריאות שונות לעודד את האנשים לשתול (עץ הקדוש) עבור כל חלל. קבוצות רבות בהן אנו עובדים קידמו את הכרזות ברשת החברתית. כל שם אחר של אדם מופיע ברעיון העץ (עץ הקדוש) כיוצר הרעיון יהיה הונאה, מכיוון שזה הרעיון שלי ויצרתי אותו מוקדם יותר בשנות התשעים.

האנשים האריתראים פתוחים לרעיונות ופעילים, מכיוון שציירו יותר מ -5,000 עץ הקדושים. עם זאת, ייתכן שהעם הסודני לא מחויב לרעיון כזה, מכיוון שהם אינם יודעים את התוצאות הגדולות ממנו. הם לא יודעים איך רעיון זה מועיל או עד כמה הוא דינמיק.

עכשיו אתה יכול לראות את אותו פרויקט ב- FaceBook ואני באמת לא יודע אם הם הצהירו על התייחסות כלשהי לשם, או לא.

הרעיון מופיע גם בפינטרסט ואני גם לא יודע אם הם התגברו לרעיון שלי, או לא.

מה שנראה מכך הוא שצריך להיות אמינות ושקיפות במה שאנחנו עושים כשאנחנו מפרסמים רעיונות כאלה. זו הסיבה שיש זכויות יוצרים אפילו לרעיונות.

ואז לאחר למעלה משלושים שנה מאותו תאריך יצרתי את הרעיון של עץ הקדוש, קראתי ברשת על עץ קדוש מעונה שאמר כי הוא מקלט על חללי טולדפלה בזמן שנפגשו כדי להקים את אחד האיגודים המקצועיים הראשונים בעולם. נאמר שעץ השקמה עדיין חי ונמצא תחת טיפולו של האמון הלאומי בכפר טולדודל, דורסט, בריטניה.


*** Continue at Invitation to Comment 149 Comments: לפני 30 שנה לא היה בו שום אינטרנט ולא עץ שאהיד.


* קרא את "30 שנה לפני כן אין אינטרנט ואין עץ של חללים עליו" בשפה שלך למטה:

🇦🇱 קרא אותו באלבנית Invitation to Comment: 30 vjet më parë Nuk kishte asnjë Ueb & Asnjë Pemë e Dëshmorit mbi të.

🇪🇹 קרא אותו באמהרית Invitation to Comment 146: ከ 30 ዓመታት በፊት ድር የለም እና በላዩ ላይ የሰማዕት ዛፍ የለም.

🇱🇧 קרא אותו בערבית Ftesën për të komentuar 145: 30 عاما لم تكن هناك شبكة انترنت ولا شجرة شهيد عليها.

🇨🇳 קרא אותו בסינית Invitation to Comment 147: 三十年前,没有互联网或烈士树.

🇩🇰 קרא אותו בדנית 30 år siden var der ikke noget web og ingen martyrstræ på.

🇵🇭 קרא אותו בפיליפינית Invitation to Comment: 30 Taon na Magkaroon Walang Internet at walang Tree ng Martyr.

🇫🇷 קרא אותו בצרפתית Il y a 30 ans, il n'y avait ni Internet ni arbre de martyr dessus.

🇩🇪 קרא אותו בגרמנית Vor 30 Jahren gibt es kein Web und keinen Märtyrerbaum darauf.

🇬🇷 קרא אותו ביוונית ٣٠ χρόνια πριν δεν υπάρχει κανένας ιστός και κανένα δέντρο μαρτύρων.

30 mau makahiki i hala ua ʻole mākou i ka pūnaewele a ʻaʻohe kumu lāʻau martyr ma luna. * קרא אותו בהוואי

🇮🇹 קרא אותו באיטלקית 30 anni fa Non c'è web e nessun albero dei martiri.

🇯🇵 קרא אותו ביפנית Invitation to Comment 150: 0 年前ネットも殉教者のツリーもありません.

🇰🇵 קרא אותו בקוריאנית Invitation to Comment 151: 30 년 전 인터넷과 순교자의 나무는 없었다.

🇳🇴 קרא אותו בנורווגית 30 år siden Det var ikke noe internett og ikke noe martyrtrær på.

🇵🇹 קרא אותו בפורטוגזית 30 anos atrás, não havia teia nem árvore de mártires.

🇷🇺 קרא אותו ברוסית Invitation to Comment 152: 30 лет назад на нем не было ни паутины, ни дерева мученика.

🇪🇸 קרא אותו בספרדית Hace 30 años no había Internet, ni ningún árbol de mártires en él.

🇸🇪 קרא אותו בשוודית 30 år sedan var det inget internet, eller Martyr's Tree på det.

🇻🇳 קרא אותו בווייטנאמית Vietnamese 30 năm trước Không có Internet, hay Cây liệt sĩ trên đó.


* You are at Invitation to Comment 149: לפני 30 שנה לא היה בו שום אינטרנט ולא עץ שאהיד.

Click here to read or post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Invitation to Comment.

Enjoy this page? Please pay it forward. Here's how...

Would you prefer to share this page with others by linking to it?

  1. Click on the HTML link code below.
  2. Copy and paste it, adding a note of your own, into your blog, a Web page, forums, a blog comment, your Facebook account, or anywhere that someone would find this page valuable.
Copyright © hoa-politicalscene.com

Did you get any of my books from Apple Books?

Click here to tell me & get some free books. Fill the form.

رواية "الموتُ شرقاً" تكشف لك سرّ الموت الشرقي التراجيدي المستمر للإنسان

Sudanese Journalist, poet, write and human and political activist Khalid Mohammed Osman

احصل علي الرواية الآن واكتشف إنهيار القواسم المشتركة، واستلهم إبداعا يشبه الأسطورة في النص الروائي

"Follow", "like", "tweet", or "pin" the pictures to express your love! Thanks

Horn Africa's Political Tragedy

Love in the Internet Time on Apple Books

Rising of the Phoenix Poetry on Apple Books

Free Poetry Picture Book

Free poetry picture book on Apple Books. You can use the images on public places for your customers to enjoy, while taking coffee.

The French & Spanish Versions

You can work the French versions and the Spanish versions of the two books above with me on, one on one bases. Contact Us.

HOAs Political Poetry Imaged

I'll be thankful, if you get one of my books.

My Books!

Publish Your Book

Let's be the publishers of your book. Use the form at Contact Us.


Work From Home With SBI!